KONST / Litografier / Färglitografi 7596229
nr 759 6229
Jan Afzelius
(1929-2000), Sverige
Färglitografi , Jan Afzelius (1929-2000), 247/300, 32x32, signerad-74
Jan Afzelius, född 1929 i Stockholm, död 2000, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:00:24
16/5 23:54:26
100 kr
17/5 17:58:00
Jan Afzelius
Läs mer om Jan Afzelius